صفحه اصلي

 

 

 

FBK 7000 ULTRA

 

FBK 15000

 

CAR 6000

 

 

 

 

 

 

 

شرکت Ilke Endustriyel در سال 1993 کارخانه خود را در منطقه ازمير ( غرب ترکيه ) بنا نهاد و در حال حاضر با معرفی محصولات نوآورانه سهم چشمگیری از بازار کشور ترکيه را در اختيار داشته وبا صادرات به بيش از 50 کشور جهان در مجموعه ای به وسعت 15000 متر مربع به فعاليت خود ادامه می دهد.

 

 

با بهره گيری از نوع آوريهای مستمر تکنولوژيک در صنعت ساخت کابين , در سال 2005 شرکت Ilke Endustriyelتوليد کابينهای پاشش رنگ پايه آب را مطابق با تکنولوژی پيشرفته رنگ پايه آب را آغاز و با تکيه بر دانش مهندسی واحد تحقيق و توسعه خود و انجام مطالعات مستمر همواره در حال بهبود بخشيدن به سيستمهای موجود بوده است .

 

با توجه به نتايج بدست آمده از تحقيقات صورت گرفته بر روی بازار و در راستای تحقق بخشيدن به انتظارات مشتريان خود ,شرکت Ilke Endustriyel جهت سهولت در کاربری کابين ها از سيستم کنترلی PLC با طراحی منحصر به فرد با قابليت کارکرد در شرايط دشوار , بهمراه صفحات کنترل کاربری ( HMI Pages ) با قابليت اعمال تنظيمات بصورت لمسی ( Touch Screen ) استفاده می کند .

Spray booth, paint booth, spraybooth, kabiny lakiernicze samochodowe, Striekacie kabiny, spray booth, paint booth, lackierkabinen, spray booths, lackierkabine

 

 

spray booth, spray booths, paint booth, paint booths, spraybooth, spraybooths, paintbooth, paintbooths

 

 

 

 

احساس رضايتمندی از کيفيت و گارانتی را با استفاده از برند FIRAT در واحدهای صنعتی خود بهمراه راهکارها و خدمات ارائه شده منحصر به فرد توسط مهندسين ما جهت حل مشکلاتتان , بخوبی درک خواهيد کرد .

 

کابينهای رنگ مجهز به کوره خشک کن FIRAT , جايگاه ويژه خود را در ميان واحدهای صنعتی با ايجاد تطابق کامل با استانداردهای اروپايي تثبيت نموده , بگونه ای که در حال حاضر به عنوان يکی از برندهای معتبر در صنعت ساخت کابين رنگ شناخته می شود .

 

 

 

 

 

auto paint booth, auto paint booths, auto finish, auto painting booth, auto painting, auto painting booths, car paint booth, car paint booths, spraybooth, paint spray booths

 

يک دستگاه کابين رنگ مخصوص واگن قطار با طول 30 متر جهت شرکت واگن سازي SEMAF RAILWAY در کشور مصر طراحی و ساخته شد و در اواخر سال 2006 نصب و راه اندازی گرديد. سيستم فيلتراسيون با طراحی خاص بکار رفته دراين کابين شامل آبشار ( پرده آب ) جهت جذب مناسبتر ذرات و گرده رنگ به استانداردمورد ترجيچ جهت صادرات کابين به اين کشور تبديل گشته است .

توليد کابينهای رنگ مجهز به خشک کن با طراحی منحصر به فرد مطابق با نيازهای مشتری , مفهوم صنعت ساخت کابين رنگ را وارد فاز جديدي از مشتری مداري نموده است .

 

 

 

train spray booths, wagon spray booths, train paint booths, wagon paint booths, train spray booth, wagon spray booth, train paint booth, wagon paint booth

 

سيستم سقف تا شونده طراحی شده توسط شرکت Ilke Endustriyel بگونه اي طراحی گرديده است که در صورت نياز به استفاده از جرثقيل جهت عمل وارد کردن قطعات نيازمند رنگ آميزی به کابين ,اين کار براحتی صورت پذيرد.

 

opsiyonal spray booth, opsiyonal paint booth, optional spray booths, optional paint booths, special design painting, drying spraybooths

 

ilke Endustriyel Boyama Sistemleri Ve Otomasyon A.S

export@ilkemak.com

Copyright © FIRAT